Доставка

Шановні споживачі!

Раді вас вітати у мережі «Скарбниця здоров’я»!

 

Замовлення продукції ви можете зробити з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 год. через Корзину або в телефонному режимі за вказаними телефонами в Контактах. При отриманні замовлення до 14.00 відправка здійснюється в той же день. При отриманні після 14.00 – відправка здійснюється наступного робочого дня.

 

Доставка

 

Доставку товару ми здійснюємо через служби доставки компаній-перевізників по Україні:

 

·     «Нова пошта»

·      «Укрпошта»

·     «АвтолюксЕкспресПошта»

 

Відправка замовлення до 1000 грн. здійснюється за рахунок покупця, вище 1001 грн. – безкоштовно.

 

Перед відправкою замовлений Вами товар перевіряють наші менеджери (цілісність упаковки, термін придатності та інше). При пошкодженні або втраті вантажу повну матеріальну відповідальність несе служба доставки.

 

Рекомендуємо при отриманні замовлення перевірку на предмет цілісності упаковки і відсутності зовнішніх пошкоджень товару здійснювати на місці – у відділенні служби доставки. При наявності пошкодження товару під час перевезення вимагайте від працівників служби доставки скласти акт із зазначенням характеру пошкодження товару і повідомте про це нам!

У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення – необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а так само скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце – обов’язково повідомте нам.

 

Умови оплати

 

·     післяплата при отриманні замовлення у представництвах служб доставки. За звороню доставку коштів платить отримувач;

 

·     оплата на карту або на наш розрахунковий рахунок. Товар відправляється покупцеві після отримання оплати.

 

В разі виникнення питань звертайтесь до менеджерів за телефонами:

050 88-57-711

068 762-77-11

або пишіть на адресу: skarbzdorovya@ukr.net